Bireysel Uzun Dönem Araç Kiralama

Bireysel uzun dönem araç kiralama hizmeti kişisel seyahat ve ulaşımları için sürekli duyulan araç, vasıta ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için geliştirilmiş bir hizmet türüdür. İş nedeniyle, eğitim nedeniyle veya diğer kişisel nedenlerle bireysel olarak günlük hayatta otomobile ihtiyaç duyulabilir. Toplu taşıma ve taksiden çok daha pratik ve konforlu olması nedeniyle bireysel uzun dönem araç kiralama hizmeti çok daha avantajlıdır. Güvenilir firmalardan alınan bireysel uzun dönem araç kiralama hizmeti ile uzun süreler rahatça tüm ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

 

Bireysel Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Bireysel uzun dönem araç kiralama hizmetinin pek çok avantajı bulunur. Öncelikle bu hizmet bir yıl ve daha uzun süreli otomobil kullanımı ihtiyacına karşılık verir. Şahsi aracı olmayan kişiler için bir yıl boyunca taksi, otobüs, dolmuş ve benzeri ulaşım ihtiyaçlarını tek başına karşılar. Bireysel uzun dönem araç kiralama hizmetinden faydalanan kişiler arabanın kullanımı haricinde başka bir sorumlulukta yüklenmez. Sigorta, kasko gibi hizmetlerin tamamı kiraya veren firma tarafından karşılanabilir. Bu hizmet kapsamında satın almak için yeterli maliyete sahip olmadığınız lüks araçları kiralayarak keyifle kullanabilirsiniz. Bireysel uzun dönem araç kiralama hizmetinden faydalanırken seçtiğiniz aracın otomatik vites veya manuel olması sunroof ve benzeri ek özelliklere sahip olması gibi pek çok özelliği kendi kişisel zevklerinize göre belirleyebilirsiniz. 

 

Bireysel Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları Nasıldır?

Bireysel uzun dönem araç kiralama hizmeti pek çok firma tarafından gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu hizmeti veren firmalar rekabetçi piyasa gereği çeşitli fiyat tekliflerini müşterilerine sunarlar. Burada kiraya verilen aracın markası,model, yaşı, kalitesi gibi pek çok özellik fiyata etki eder. Bireysel uzun dönem araç kiralayacak olan kişiler sadece fiyat odaklı bir yol izlememelidir. Bunun nedeni alınan hizmetin kaliteli olmasının hayati öneme sahip olmasıdır. Güvenliğiniz ve sağlığınız için hizmet aldığınız firmanın güvenilir ve sektörde tanınır olduğundan emin olmalısınız. MYG Rent a car ailesi olarak uzun zamandır sektörde bireysel araç kiralama başta olmak üzere uzun ve kısa süreli bireysel ve kurumsal araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimiz ve fiyat tekliflerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bize hızla ulaşabilirsiniz. 

Whatsapp Telefon