Kurumsal Bilgiler

MYG RENT A CAR temelleri 2007 ’de atılan 2022 ’de ise yapılanıp, sizlerin memnuniyeti için daha donanımlı bir hale gelmiş ve çağın gereksinimleriyle her geçen gün kendini yeniden inşaa eden, hizmet odaklı bir araç kiralama şirketidir. 


Yolculuğunuz gereğince, seçtiğiniz tarih ve saatte, araç kiralama ve havalimanına transfer hizmeti sağlanmaktadır. Deneyiminizi kusursuz hale getirmek ve dilediğiniz seyahati size en uygun şekilde gerçekleştirmeniz için tasarladığımız birçok fırsat ve kampanyadan yararlanabilirsiniz.


Uzman ekibimiz ve kaliteli araç filomuz ile yolculuğunuzu keyifli hale getirmek için buradayız. Yola çıkarken taahhüt ettiğimiz olanakların hepsinden faydalanacağınıza emin olabilirsiniz. Konfor ve güvenlik bizden keyfini sürmek sizden. 


#keyfinisür

Araç kiralama günümüz dünyasında pek çok bireysel ve kurumsal müşterinin sıklıkla ihtiyaç duyduğu hizmetlerdendir. Araç kiralama hizmetleri sundukları büyük ayrıcalıklar, konfor ve kolaylıklar ile müşteriler için avantajlı seçimlerdendir. Pek çok kişi günümüzde bir otomobil satın almak yerine uzun veya kısa süreli araç kiralama hizmetleri ile ulaşım ihtiyaçlarına karşılık bulabilir. Araç kiralama hizmetlerine gösterilen bu yoğun ilgi sayesinde bu hizmeti veren firma sayısında bir artış görülmüştür. Bu sayede müşteriler için çok sayıda seçenek bulunuyor gibi görünse de müşterilerin zaman zaman doğru isme ulaşması da bu firma yoğunluğu nedeniyle zor olabilmektedir.

Tecrübeli Çalışma Ekibimiz

MYG Rent a Car olarak uzun yıllardır bireysel ve kurumsal müşterilerimize araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Alanında uzman çalışma ekibimizle sektörde geçirdiğimiz uzun yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeler hizmet kalitemizin yükselmesinde büyük destekçidir. Her zaman daha iyisine ulaşmak en iyi ve en yeni hizmetleri müşterilerimize sunabilmek için gündemi yakından takip ederiz. Müşterilerimizin günümüz şartlarında ihtiyaç duyabilecekleri tüm ek hizmetleri de bünyemize ekleriz. Müşteri ilişkileri, şeffaf iletişimin önemini bilerek kapsamlı bir müşteri hizmetleri departmanına da sahip olmanın gururuna sahibiz. Ayrıca geniş araç filomuz ile tüm müşterilerimizin değişken zevkleri ve beklentilerine yanıt vermeyi başarırız.

Hizmet Çeşitliliği ve Yenilikçi Çalışma Sistemi

Her bir müşterinin kendine özgü istek, ihtiyaç ve beklentileri olduğunu biliriz. Bu bakış açısı le müşterilerimize özel hizmet sunma hususunda hassas bir çalışma yürütürüz. Uzun ve kısa dönem araç kiralama hizmetlerimizin yanında şoförlü araç kiralama hizmetimiz de mevcuttur. Yoğun ilgi ile karşılanan havalimanı transfer hizmetlerimizle de siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Geniş kiralama noktası ağımız ile siz neredeyseniz biz de yanınızdayız. Araç kiralama hizmetimizden faydalanmak için şubemize uğramanıza gerek kalmaz. Şehirlerarası yolculuklar yapan müşterilerimiz aracınızı farklı bir şehirlerde bulunan seyahat noktalarımıza da kolayca bırakabilirsiniz. Ödeme kolaylıkları ve bütçe dostu fiyat imkanları ile bütünleşen bu geniş hizmet yelpazemizden siz de memnun kalabilirsiniz. Firmamızı daha yakından tanımak ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere telefon ve WhatsApp erişim hattımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.


Whatsapp Telefon