Filo Kiralama

Filo Kiralama Nedir?

Filo kiralama özellikle ticari faaliyet gösteren büyük ve küçük şirketlerin faydalandığı bir hizmettir. Filo kiralama hizmetleri kapsamında şirketlere istekleri doğrultusunda belirlenen sayıda araç uzun dönem kullanım amacıyla kiralanır. Araba marka ve modelleri, sayısı ve kullanım süreleri kiralayan şirketin istek ve beklentilerine göre değişkenlik gösterebilir. Teknik anlamda tek bir araç kiralanması bile filo kiralama hizmeti kapsamında yer alan bu uygulamada sık karşılanan durum tek seferde çok sayıda aracın uzun dönem kiralanması şeklindedir.

Filo Kiralama Avantajları Nelerdir?

Filo kiralama hizmetleri şirketlere çok sayıda avantaj sağlar. Bunların en başında maliyet gelir. Şirket adına çok sayıda aracın satın alınması, bu araçların düzenli bakımlarının yapılması, sigorta ve kasko gibi koruyucu güvenlik önlemlerinin yapılması şirketler için büyük bir iş yükü ve mali ağırlık oluşturur. Bunun yerine filo kiralama ile bakımları yapılmış, güvenli ve kullanıma hazır araçlara sahip olmak mümkündür. Filo kiralama hizmetlerinin bir diğer avantajı firmalara sağladığı profesyonel duruştur. Bu hizmet sayesinde firmanızdaki işleyişin çok daha düzenli bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Çalışanlar ve müşterilerin tüm istek ve beklentilerine hızlı yanıt verebilmek için filo kiralama hizmetleri değerlendirebilirsiniz. Filo kiralama hizmetleri firmanıza kurumsal bir kimlik kazandırırken işlerinizin daha hızlı büyümesi hususunda da memnun edici etkiler gösterir.

Filo Kiralama Hizmeti Kimlere Hitap Eder?

Filo kiralama hizmetleri oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Özellikle filo kiralama hizmetlerinden şirketlerin faydalandığı bilinir. Büyük ve küçük ölçekli çok sayıda şirket filo kiralama ile şirketlerinin tüm ulaşım ihtiyaçlarına tek seferde sonuç bulabilir. Filo kiralama hizmeti şehirlerarası iş ve toplantı seyahatlerinin çok yapıldığı şirketler için oldukça önemlidir. Bu tür işleyiş sistemine sahip şirketlerinin yol masraflarının önemli ölçüde azalmasına destek olur. Siz de firmanızın daha kurumsal ve profesyonel bir duruş yakalaması için, işlerinizin hızlı şekilde yürütülmesi için filo kiralama hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. MYG Rent a car ailesi olarak sahip olduğumuz geniş filomuz ile şirketinizin ihtiyaçlarına kolaylıkla karşılık verebiliriz. Filomuz, kiralama süreci ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere telefon numaralarımızdan hızla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Whatsapp Telefon